Yhteystiedot

Firstbeat Technologies Oy

Toimipiste

Firstbeat Technologies Oy
Yliopistonkatu 28 a 2 krs.
40100 Jyväskylä

Firstbeat puhelinpalvelu: 08 415 415 41 (Ark. 9-16)
Y-tunnus: 1782772-5
Email: info@firstbeat.fi

Joni Kettunen
toimitusjohtaja
Email: joni.kettunen@firstbeat.fi

Espoon toimipiste:
Life Science Center Keilaniemi
Keilaranta 16
02150 Espoo

Tampereen toimipiste:
Crazy Town Tampere
Rautatienkatu 21, 5 krs
33100 Tampere

Myynti, työ ja hyvinvointi

Juho Tuppurainen
varatoimitusjohtaja
Puh: +358 40 5205 986
Email: juho.tuppurainen@firstbeat.fi

Timo Sydänmaanlakka
Puh: +358 40 4830 842
Email: timo.sydanmaanlakka@firstbeat.fi

Jori Palenius
Puh: +358 40 4830 841
Email: jori.palenius@firstbeat.fi

Joonas Lyytinen
Puh: +358 41 5166 856
Email: joonas.lyytinen@firstbeat.fi

Hanna-Mari Pussila
Puh: +358 41 4624 123
Email: hanna-mari.pussila@firstbeat.fi

Hanna Rinta
Puh: +358 40 8316 778
Email: hanna.rinta@firstbeat.fi

Kristiina Mähönen
Puh: +358 44 5739 299
Email: kristiina.mahonen@firstbeat.fi

Johanna Liikkanen
Puh: +358 50 3100 630
Email: johanna.liikkanen@firstbeat.fi

Janne Hautala
Puh: +358 40 841 8547
Email: janne.hautala@firstbeat.fi

Tanja Korolainen
Puh: 040 672 5585
Email: tanja.korolainen@firstbeat.fi

Lifestyle Assessment UK Country Sales Manager
Toby Murray
Email: toby.murray@firstbeat.com

Löydä lähin Firstbeatin palveluntarjoajasi

Myynti, huippu-urheilu

Veli-Pekka Kurunmäki
Puh: +358 20 7631 663
Email: veli-pekka.kurunmaki@firstbeat.fi

Löydä lähin Firstbeatin palveluntarjoajasi

Tuote-/tekninen tuki

Puh: 08 415 415 41 (Ark. 9-16)
Email: tuotetuki@firstbeat.fi

Tukisivustolle

Markkinointi

Anna de Torres
Markkinointijohtaja
Puh: +358 50 5766 015
Email: anna.de.torres@firstbeat.fi
markkinointi@firstbeat.fi

Taloushallinto

Antti Kemppe
Controller
Puh: +358 20 7631 679
Email: invoicing@firstbeat.com

Tai täytä yhteydenottolomake