Yhteystiedot

Firstbeat Technologies Oy

Toimipiste

Firstbeat Technologies Oy
Yliopistonkatu 28 a 2 krs.
40100 Jyväskylä

Firstbeat puhelinpalvelu: 08 415 415 41 (Ark. 9-16)
Y-tunnus: 1782772-5
Email: info@firstbeat.fi

Joni Kettunen
toimitusjohtaja
Email: joni.kettunen@firstbeat.fi

Espoon toimipiste:
Life Science Center Keilaniemi
Keilaranta 16
02150 Espoo

Tampereen toimipiste:
Crazy Town Tampere
Rautatienkatu 21, 5 krs
33100 Tampere

Myynti, työ ja hyvinvointi

Juho Tuppurainen
varatoimitusjohtaja
Puh: +358 40 520 5986
Email: juho.tuppurainen@firstbeat.fi

Timo Sydänmaanlakka
Puh: +358 40 4830 842
Email: timo.sydanmaanlakka@firstbeat.fi

Jori Palenius
Puh: +358 40 4830 841
Email: jori.palenius@firstbeat.fi

Joonas Lyytinen
Puh: +358 41 5166 856
Email: joonas.lyytinen@firstbeat.fi

Hanna-Mari Pussila
Puh: +358 41 462 4123
Email: hanna-mari.pussila@firstbeat.fi

Petra Erätuli-Kola
Puh: +358 400 415 946
Email: petra.eratuli@firstbeat.fi

Akimatti Katainen
Puh: +358 50 514 7766
Email: akimatti.katainen@firstbeat.fi

Niina Kokkonen
Puh: +358 40 592 4251
Email: niina.kokkonen@firstbeat.fi

Anna Porvali
Puh: +358 40 592 5010
Email: anna.porvali@firstbeat.fi

Löydä lähin Firstbeatin palveluntarjoajasi

Myynti, huippu-urheilu

Veli-Pekka Kurunmäki
Puh: +358 20 7631 663
Email: veli-pekka.kurunmaki@firstbeat.fi

Löydä lähin Firstbeatin palveluntarjoajasi

Tuote-/tekninen tuki

Puh: 08 415 415 41 (Ark. 9-16)
Email: tuotetuki@firstbeat.fi

Tukisivustolle

Markkinointi

Maija Korkalainen
Puh: +358 400 246 836
Email: markkinointi@firstbeat.fi

Taloushallinto

Antti Kemppe
Controller
Puh: +358 20 7631 679
Email: invoicing@firstbeat.com

Tai täytä yhteydenottolomake