Ota yhteyttä

Tarvitsetko apua tai lisätietoa tuotteistamme?

Puhelin: 020 7631 660 (Ark. 9-16)
Email: support(at)firstbeat.fi

Toimipisteet

Pääkonttori:
Firstbeat Technologies Oy
Yliopistonkatu 28 a 2 krs.
40100 Jyväskylä

Firstbeat puhelinpalvelu: 020 7631 660 (Ark. 9-16)
Y-tunnus: 1782772-5
Email: info(at)firstbeat.fi

Espoon toimipiste:
Life Science Center Keilaniemi
Keilaranta 16
02150 Espoo

Manchesterin toimipiste:
Firstbeat Technologies UK Ltd. at WeWork
Office 167 1st flr No 1
Spinningfields 1
Hardman Square
Manchester
M3 3EB

Ota yhteyttä tai pyydä tarjous

Myynti, työ ja hyvinvointi

Jori Palenius
Puh: +358 40 4830 841
Email: jori.palenius@firstbeat.fi

Joonas Lyytinen
Puh: +358 41 5166 856
Email: joonas.lyytinen@firstbeat.fi

Hanna Rinta
Puh: +358 40 8316 778
Email: hanna.rinta@firstbeat.fi

Kristiina Korhonen
Puh: +358 44 5739 299
Email: kristiina.korhonen@firstbeat.fi

Janne Hautala
Puh: +358 40 841 8547
Email: janne.hautala@firstbeat.fi

Lifestyle Assessment UK Country Sales Manager
Toby Murray
Email: toby.murray@firstbeat.com

Löydä lähin Firstbeatin palveluntarjoajasi

Myynti, huippu-urheilu

Veli-Pekka Kurunmäki
Puh: +358 20 7631 663
Email: veli-pekka.kurunmaki@firstbeat.fi

Löydä lähin Firstbeatin palveluntarjoajasi

Tuote-/tekninen tuki

Puh: 08 415 41 726 (Ark. 9-16)
Email: tuotetuki@firstbeat.fi

Tukisivustolle

Markkinointi

Anna de Torres
Markkinointijohtaja
Email: anna.de.torres@firstbeat.fi
markkinointi@firstbeat.fi

Taloushallinto

Puh: 020 7631 664
Email: invoicing@firstbeat.com